Zajišťujeme kompletní montáž včetně zaměření. Zavolejte na 774 904 572 nebo pište na info@dvereaz.cz pro více informací.
Děkujeme a těšíme se na vaší objednávku.


Kvalitní vchodové dveře Polstar

Rádi bychom Vám představili nejkvalitnější venkovní vchodové dveře v nižší cenové kategorii. Jedná se o dveře od polského výrobce Polstar jejímž představitelem a zakladatelem je Tomáš Michalski. Tomáš nám značku představil ve své nové továrně v Czermnu.

Firma byla založena již v roce 2006, ale díky kapitálu se nová továrna budovala až v roce 2013. Firmu Polstar založil jelikož už ho nebavilo koukat se na nekvalitní dveře na polském a evropském trhu, se kterými jsou jen problémy. V Polstaru je tedy na prvním místě kvalita a zpracování, což nám předvedl přímo na vlastní oči.

Továrna je perfektně čistá a každý kus dveří je vždy po každé práci pečlivě očištěny, což je velmi důležité při procesu výrábění a sestavování dveří. 

Materiály
➡️ Rámy dveří z kvalitní překližky, která zpevňuje dveře.
➡️ Výplň ve dveřích z EPS nebo dvousložkové PUR pěny.
➡️ Dveře jsou sesazeny ocelovými pláty s tloušťkou 0.7mm a odolnou fólií.

Zpracování
Nejvíce nás nadchlo zpracování a kvalita dveří, kterou jsme ještě u takových dveří neviděli. Dveře jsou na omak příjemné a při manipulaci velmi bytelné, což dodává pocit robustnosti a velké odolnosti. Detaily dveří jsou perfektní, montáž je velmi příjemná, díky promyšlenému systému sestavené zárubně a štelování pantů.

 

Zavolejte nám
774904572

E-mail na desktop
info@dvereaz.cz

Přihlášení