Zajišťujeme kompletní montáž včetně zaměření. Zavolejte na 774 904 572 nebo pište na info@dvereaz.cz pro více informací.
Děkujeme a těšíme se na vaší objednávku.


Technické informace

TECHNICKÁ INFORMACE INTERIÉROVÉ DVEŘE

 

Interiérové dveře ERKADO je kolekce dveřních křídel, která splňuje různé požadavky našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální, až po moderní.

Prioritami jsou zde kvalita, poctivost, rozumná cena a možnost konfigurace daného modelu z hlediska výrobní technologie [STANDARD, SOFT, STILE, TWIN, GRAF], použitých povrchů, šířek, výplně, zámku, ventilace a výběru vhodného zasklení.

ERKADO nabízí také bohatá řešení posuvných systémů – posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře na stěnu včetně zárubně a nezbytného příslušenství. Dalšími produkty jsou dvoukřídlé a skleněné dveře.


DESKOVÁ TECHNOLOGIE: řada STANDARD

HRANA SOFT A HRANA STANDARD

KONSTRUKCE
– křídlo vyrobené v deskové technologii STANDARD s povrchovou úpravou základní LAK, odolné FINISH, 3D GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva nebo vysoce odolný CPL Laminát
– obvodový rám včetně opláštění
– přídavné vertikální rámy u hrany SOFT- zvýšená pevnost dveří
– mezirámová výplň ‚voština’ nebo plná izolační výplň HOMALIGHT
– hrana dveří vyrobená v technologii SOFT- zaoblená hrana (povrch FINISH a GREKO) nebo STANDARD- hranatá hrana (povrch LAK, CPL Laminát)

KOVÁNÍ
– tři stříbrné panty šroubovací s horizontální regulací ve falcovém provedení nebo tři stříbrné skryté panty s horizontální a vertikální regulací v bezfalcovém provedení
– klasický zámek ve falcovém nebo magnetický v bezfalcovém křídle na dozický klíč, na cylindrickou vložku, WC zámek, úsporný zámek (jen klika)

PROSKLENÍ
– nejpopulárnější sklo mlečné DECORMAT v ceně dveří. Sklo KŮRA ČIRÁ jen pro model KLASIK

VÝPLŇ
stabilizující výplň „voština” nebo plná deska HOMALIGHT

Vnitřní výplň dveří


Konstrukce standard


Konstrukce standard

Technologie SOFTTechnologie SOFT spočívá v polepení dveřního křídla a dveřního falce jedním kusem povrchu, který je spojen pouze na jednom, neviditelném místě, pod falcem dveří. Křídlo v provedení SOFT nemá ostré hrany, což přispívá k jeho estetickému a modernímu vzhledu a zvyšuje životnost dveří. Křídlo potaženo kvalitním povrchem FINISH nebo GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva, což zásadně zvyšuje jeho odolnost při intenzivním používání. Křídlo v provedení SOFT má přídavné vertikální rámy, což zvyšuje jeho pevnost – to je obzvlášť důležité u křídel s velkým množstvím skla. Povrchy FINISH a GREKO jsou vhodné pro rodinné a bytové domy. Povrch GREKO má také zvýšenou odolnost proti poškrábání, oproti povrchu FINISH.

SOFT
 

Technologie STANDARDTechnologie STANDARD spočívá v polepení plochy dveřního křídla povrchem LAK nebo LAMINÁTEM CPL. Povrch LAK je základní povrchová úprava- fólie s nástřikem LAK. Povrch LAMINÁT CPL o tloušťce 0,2 mm je vysoce odolný proti poškrábání, ošoupaní, vysokým teplotám a UV záření. Díky použití tohoto materiálu jsou dveře vhodné pro tzv. náročné prostory (vystavené vyšším teplotám nebo vysoké frekvenci používání). Povrchy LAMINÁT CPL jsou vhodné pro obchody a kancelaře.

STANDARD CPL

RÁMOVÁ TECHNOLOGIE STILE řada STILE

KONSTRUKCE

- křídlo vyrobené v rámové technologii STILE
- masivní rám z plné desky 140 x 40 mm a zpevňující masivní příčky o tloušt´ce 22 mm
- pevný kolíkovýspoj a na perodrážkku - zvýšená pevnost dveří
- estetické zasklení bez použití rámečku přidává dveřím luxusní vzhled
- mírně zaoblené hrahy dveří, na hraně nejsou žádné spoje, což přispívá k delší životnosti dveří
- povrchova úprava: odolné povrchy 3D GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva nebo CPL laminát

KOVÁNÍ

- tři stříbrné dvoučepové panty s horizontální regulací ve falcovém provedení nebo tři stříbrné skryté závěsy s horizontální a vertikalní regulací v bezfalcovém provedení

- klasický zámek ve falcovém nebo magnetický v bezfálcovém křídle na dozický klíč, na cylindrickou vložku, WC zámek, úsporný zámek (jen klika)

PROSKLENÍ

- 4 mm tvrzené matné sklo

Konstrukce STILE

Konstrukce STILE

FALCOVÉ KŘÍDLO

Technologie STILERámové dveře STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu. Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce, žádné viditelné spoje, použití dvoučepových závěsů – to vše jsou faktory, které mají značný vliv na estetiku a kvalitu produktu.

Technologie STILE GREKOPovrch GREKO má zvýrazněnou strukturu dřeva, při pohledu vytváří dojem, že dveře jsou vyrobeny z přírodního dřeva. Tento povrch má také zvýšenou odolnost proti poškrábání. Povrch Greko je nejpopulárnější povrch a nejlepší povrch při porovnání cena/kvalita.

Technologie STILE CPLPovrch LAMINÁT CPL o tloušťce 0,2 mm je vysoce odolný proti poškrábání, ošoupaní, vysokým teplotám a UV záření. Díky použití tohoto materiálu jsou dveře vhodné pro tzv. náročné prostory (vystavené vyšším teplotám nebo vysoké frekvenci používání). Povrchy LAMINÁT CPL jsou vhodné pro obchody a kancelaře.


HYBRIDNÍ TECHNOLIGIE TWIN řada TWIN

KONSTRUKCE

- křídlo vyrobené v hybridní technologii TWIN
- tloušťka křídla 42 mm
- doplňkové těsnění v křídle

PROVEDENÍ

- párované plné MDF desky slepené s povrchovou úpravou strukturované lamino TWIN o tloušťce 0,7 mm
- zaoblené hrany křídla

KOVÁNÍ

- tři stříbrné dvoučepové panty s horizontální regulací
- zámek na dozický klíč, na cylindrickou vložku, WC zámek nebo úsporný zámek(jen klika)

PROSKLENÍ
- lepené bezpečnostní matné sklo VSG 331, oboustranně hladké, 6 mm

POZOR
- rámová zárubeň pro dveře řady TWIN je obdélníková a vyrobena ze dřeva

Technologie SOFT TWINDveře TWIN - je nová, vylepšená, jedinečná konstrukce dveří, kterou tvoří dvě párované plné masivní desky potažené strukturovaným laminem TWIN o tloušťce min 0,7 mm, jsou velmi odolné vůči poškrábání, vysokým teplotám, vlhkosti a čistícím prostředkům. Vlastnosti povrchu TWIN umožňuje pokrýt frézovaný relief dveří. To jsou jedinečné dveře na trhu, které mají zaoblené provedení okének bez použití rámečku, čim dosáhneme výrazně estetičtějšího vzhledu !!! Různé modely řady TWIN se přizpůsobí Vašemu interiéru, Vašim představám a v neposlední řadě si vytvoříte jedinečný a doposud nenapodobený originální design.

Konstrukce TWIN

Konstrukce TWIN

VENTILACE

Ventilace dveří

 

PODŘÍZNUTÍ DVEŘÍ

Je možné podříznout veškeré dveře dle vlastního požadavku a to až do 50 mm bez ztráty záruky, zejména dveře Fragi, Graf, portipožární, posuvné dveře na stěnu nebo do pouzdra.

Ventilační podříznutí

KOVÁNÍ

Zámky

KRYTY NA ZÁVĚSY

KRYTY NA ZÁVĚSY

TYP OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

TYP OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

STANDARDNÍ PROSKLENÍ

STANDARDNÍ PROSKLENÍ

LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO VSG 441 A VSG 221 MATNÉ, OBOUSTRANNĚ HLADKÉ PRO RÁMOVÉ DVEŘE STILE A HYBRIDNÍ TWIN

LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO

Zavolejte nám
774904572

E-mail na desktop
info@dvereaz.cz

Přihlášení